fbpx

Uzman Danışmanlardan Hizmet Alın!

Avustralya Vizesi Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Avustralya Vizesi Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Avustralya Vizesi Alırken Dikkat Edilecek Hususlar 560 420 Onat

Dikkat Edilecek Hususlar

Avustralya vize başvurusu tam yirmi farklı kategoride alınabilmektedir. Bununla ilgili detaylı bilgileri Avustralya Vize Çeşitleri isimli yazımızda bulabilirsiniz. İşte bu kadar farklı prosedür ve bürokratik işlem bulunan Avustralya vize için gerekli belgeler ile başvuru yapacağınız her tür Avustralya vize işlemleri, Onat Vize Danışmanlık Hizmetleri tarafından yapılmaktadır. Firmamız vize işlemleri için Avustralya Başkonsolosluğu için gerekli öncelikli şartlardan olan 956 no’lu yetki ibraz belgesi ile noter ve NAATI Kurumu tarafından onaylanmış mütercim tercümanlık belgelerine sahiptir.

Hangi tür vize için başvurulacağı ve ikamet edilen yer önemli olmaksızın, tüm başvurular Ankara Avustralya Büyükelçiliği binasındaki Konsolosluk bölümüne, Avustralya’ya gidilmesi planlanan tarihten en az bir ay önce yapılması gerekmektedir. Başvurular yapılırken, Avustralya vizesi için gerekli belgeler tümüyle doğru ve eksiksiz olmalıdır. Yanlış vize türüne başvuru yapılması ya da belgelerde eksik ya da yanlışlıklar bulunması halinde vize başvurusunun iptal edilme olasılığı çok fazladır.

Fotoğraf ve Banka

Başvuru için istenen iki adet fotoğraf, güncel ve biyometrik olmalıdır. Pasaportunuzda en az iki boş sayfa bulunmalı ve geçerlilik tarihini yitirmesine en az altı ay kalmış olmalıdır. 18 yaşından küçük olanların gerekli belgeler ile birlikte, anne ve babasının noterler kanalı ile aldığı muvafakatnameyle yapılmaktadır.

Avustralya vize işlemleri esnasında başvuru yapan kişilerden istenen belgelerden biri kişinin şahsi banka hesap özetidir. Bu belge en az son üç aylık hesap hareketlerini kapsamalı ve hesapta en az 3000 TL bulunması sağlanmalıdır. İlave olarak, istenen bu hesap ekstresi, banka tarafından ıslak imza, kaşe ve banka imza sirküleri ile onaylanmış olarak, başvuru dosyaları içine eklenmelidir.

Uçak ve Otel

Avustralya uçak bileti fiyatları, rekabete ve mevsime bağlı dönemsel olarak değişmek ile birlikte gidiş dönüş bilet fiyatları yaklaşık olarak 2.000 Avustralya dolarıdır. Avustralya’da her keseye uygun otel fiyatları bulunmakta olup, ülkeye gitmeden önce otel rezervasyonu yaptırmanız, son dakika sürprizleri yaşamanızın önüne geçecektir.

Bize Ulaşın

Yapılacak tüm vize başvuruları için Onat Tercüme ve Danışmanlık Bürosuna başvurarak, işin ehli yetkililerimizle sorunsuz bir vize süreci yaşama imkanına kavuşabilirsiniz.

  Profesyonel Danışmanlık

  ONAT

  ONAT Danışmanlık

  Telefon : +90 850 532 6322
  Mail : vize@onatpro.com
  Adres : Meşrutiyet Cad. 5/12 Kızılay Çankaya Ankara