Kişiye Özel Analizle

Avustralya Vize Başvurusu

Size özel Avustralya vize başvurusu hizmetimiz için;

Şimdi iletişime Geçin
Avustralya Vize Başvurusu

Avustralya Vize Başvurusuyla İle İlgili Tüm İhtiyaçlarınıza Tek Merkezden Çözüm Üretiyoruz

Farklı Kurumlarda İşlem Takibinden Kurtulun!

Vize

Uzman Danışmanlarımız İle Doğru Vize Başvuru Süreci

Tercüme

Sizin Adınıza Evraklarınızın Çeviri ve Onay Takibi

Sigorta

Kişisel Özel Kapsamlı, Uygun Fiyatlı Sigorta

Rezervasyon

Onaylı Uçak ve Otel Rezervasyonu Seçenekleri

Neden ONAT ?

Kişiye Özel Hazırlık

Her başvurunun kişiye özel olduğunun bilinciyle süreç özelleştirmesi sağlıyoruz.

Kurumsal Yaklaşım

Ön tanımlı prosedürler ve sektörel deneyimimizle zaman ve maliyet riskinizi en aza indiriyoruz.

İşlem Takibi Kolaylığı

Operasyon ve Tercüme ekiplerimizle farklı kurumlarda işlem takibi zorluğunu çözümlüyoruz.

Avustralya Vizesi

Avustralya Vizesi

Avustralya’yı ziyaret etmek, çalışmak ya da öğrenim görmek istiyorsanız, ülkeye gidiş amacınıza uygun Avustralya vizesine başvuruda bulunmanız gereklidir.

Onat Vize olarak, her türlü Avustralya vizesi başvurunuzda size özel atanan uzman danışmanlarımızla yanınızdayız. Başvurduğunuz vize türü için gereken tüm işlemleri usulüne uygun şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyoruz.

Avustralya Vize Danışmanlığı

Avustralya Vize Başvurusu işlemleri, mesleğiniz, gelir durumunuz, eğitim düzeyiniz, statünüz ve vize geçmişiniz gibi birçok faktöre göre özelleştirilmelidir. Sunduğumuz Avustralya vize danışmanlığı hizmetimizle bu faktörleri göz önünde bulundurarak süreci sizin adınıza yönetiyoruz.

Avustralya Vize Danışmanlığı

Onat Vize Danışmanlığıyla Avustralya Vizesi Başvurunuzu Kolayca Tamamlamak için;

Hemen Arayın

Avustralya Vize Türleri

Çoğu ülkenin vize standartlarının olduğu gibi, Avustralya da farklı türde vize çeşitleri sunmaktadır. Avustralya vize türleri genel olarak şu başlıklar altında incelenebilir:

  • Avustralya Turist Vizesi
  • Avustralya Çalışma Vizesi
  • Avustralya Öğrenci Vizesi
  • Avustralya Aile Ziyareti Vizesi
Avustralya Vize Türleri

Avustralya Vizesi Şartları

Avustralya vizesi şartları, başvurduğunuz vize türüne göre farklılık gösterir. Başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için öncelikle seyahat amacınızın belirli olması, bununla birlikte finansal durumunuzun da bu amacınızı desteklemeye yeterli olması başlıca vize şartları arasında yer alır.

Avustralya Vizesi Ücreti

Avustralya vize ücreti, başvurduğunuz vize türüne ve ülkede kalma sürenize göre farklılık gösterir. Ücret hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Avustralya vize istiyor mu?

Evet, Avustralya ziyaret etmek isteyen Türk vatandaşlarından vize talep eder. Avustralya’ya seyahat etmek için önceden vize başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Avustralya vizesi nasıl alınır?

Avustralya vizesi almak için öncelikle ihtiyacınıza uygun vize türüne belirlemeniz, sonrasında belirlediğiniz vize türüne göre gerekli evrak ve belgeleri hazırlamanız gerekir. Online başvuru formunun doldurulması ve belgelerin sisteme yüklenmesinden sonra aracı kurum olan VFS Global’den randevu alarak parmak izinizi vermeniz gerekmektedir. ONAT Vize, tüm bu aşamalar süresince sizlere rehberlik etmektedir.

Avustralya yeşil pasaporta vize istiyor mu?

Avustralya, Türkiye Cumhuriyeti Yeşil Pasaport sahiplerinden de vize talep etmektedir. Yeşil Pasaport sahipleri de Avustralya’ya seyahat etmek için önceden vize başvurusunda bulunmalı ve gerekli prosedürleri tamamlamalıdır.

Avustralya vizesi kaç günde çıkar?

Avustralya vizesi başvurusu genellikle başvuru merkezinin yoğunluğuna ve başvuru türüne göre değişir. Genellikle bir kaç hafta içinde sonuçlanabilir, ancak yoğun dönemlerde bu süre uzayabilir.

Avustralya çalışma vizesi nasıl alınır?

Avustralya çalışma vizesi almak için öncelikle uygun çalışma vize türünü belirlemeniz ve işvereninizden veya sponsorunuzdan bir iş teklifi almanız gerekmektedir. Ardından online başvuru formunu doldurup gerekli belgeleri sunmalı ve başvuru ücretini ödemelisiniz. Onat Vize ile Avustralya çalışma vizesi başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Avustralya öğrenci vizesi kaç günde çıkar?

Avustralya öğrenci vizesi kaç günde çıkar?