Profesyonel Hizmet

Kanada Vize Başvurusu

Kanada vize başvurusunda profesyonel destek almak için;

Şimdi İletişime Geçin
Kanada Vize Başvurusu

Kanada Vize Başvurusuyla İle İlgili Tüm İhtiyaçlarınıza Tek Merkezden Çözüm Üretiyoruz

Farklı Kurumlarda İşlem Takibinden Kurtulun!

Vize

Uzman Danışmanlarımız İle Doğru Vize Başvuru Süreci

Tercüme

Sizin Adınıza Evraklarınızın Çeviri ve Onay Takibi

Sigorta

Kişisel Özel Kapsamlı, Uygun Fiyatlı Sigorta

Rezervasyon

Onaylı Uçak ve Otel Rezervasyonu Seçenekleri

Kanada Vizesi

Kanada, sunduğu yüksek yaşam standartları, doğası ve kaliteli eğitim sistemi nedeniyle birçok insan tarafından tercih edilen bir ülkedir. Çeşitli sebeplerle Kanada’yı ziyaret etmek isteyen kişilerin doğru vize türüne başvuruda bulunması önemlidir.

Kanada’ya gitme amacınıza uygun vize türünüzü belirleyerek Kanada vizesi işlemlerinizi o doğrultuda ilerletiyoruz.

Kanada Vizesi
Kanada Vizesi Danışmanlığı

Kanada Vizesi Danışmanlığı

Turistik, ticari, transit veya aile ve arkadaş ziyareti amacıyla başvuru yapacağınız vize türü için size rehberlik ediyoruz.

Sunduğumuz Kanada vizesi danışmanlığı hizmetimizle vize sürecinde size rehberlik ederek başvurunuzu başarılı şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyoruz.

 Onat Vize Danışmanlığıyla Tanışın. Zaman ve Emekten Tasarruf Edin.

Hemen Arayın

Kanada Vize Türleri

Kanada, ziyaretçilerine geliş amaçlarına göre farklı vize türleri sunar. Kanada vize türleri şunlardır;

  • Kanada turist vizesi
  • Kanada ticari vize
  • Kanada öğrenci vizesi
  • Kanada aile birleşimi vizesi
  • Kanada oturum izni vizesi
  • Kanada aile/arkadaş ziyareti vizesi
  • Kanada transit vize
  • Kanada çalışma vizesi
Kanada Vize Türleri

Kanada Ziyaretçi Vizesi

Kanada’da bulunan yakınlarınızı ve akrabalarınız ziyaret etmek, turist olarak seyahat etmek ya da kısa süreli iş veya fuar ziyaretinde bulunmak için Kanada ziyaretçi vizesine başvuruda bulunabilirsiniz. Kanada’da ziyaretiniz boyunca vize uzatma talebinde bulunmadığınız sürece ziyaretçi vizesiyle Kanada’da en fazla 6 ay kalabilirsiniz.

Kanada Turist Vizesi

Doğal güzellikleri, eğlenceli şehir hayatıyla Kanada, her yıl milyonlarca turisti kendine çekmektedir. Kanada’yı ziyaret etmek ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız, Kanada turist vizesine ihtiyacınız olacaktır. Kanada turist vizesi hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Vizesi Şartları

Kanada’ya seyahat etmek isteyen kişilerin, ziyaret amacına uygun vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Kanada vizesi şartları ve istenen belgeler başvurduğunuz vize türüne göre değişiklik göstermektedir.

Diplomatik, Hususi veya Görev pasaportunuz olsa bile Kanada’ya gitmek için vizeye ihtiyacınız var. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için öncelikle seyahat amacınızın belirli olması, bununla birlikte finansal durumunuzun da bu amacınızı desteklemeye yeterli olması gerekmektedir. Bunların yanı sıra, başvuracağınız vize türüne göre de belirlenmiş Kanada vizesi şartlarının karşılanması gerekmektedir.

Kanada için kurduğunuz çalışma, eğitim, seyahat ya da yaşam hayallerinizi Onat Vize’den hizmet alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Vizesi Şartları

Onat Kanda Vize Başvuru Danışmanlığıyla Tanışın. Kişiye Özel Analiz ile Şansınızı Artırın.

Hemen Arayın

Kanada Vize Ücreti

Başvurduğunuz vize ücreti ve ülkede kalış sürenize bağlı olarak Kanada vize ücreti farklılık gösterir. Ücret hakkında bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kanada Ticari Vizesi

Kanada ticari vizesi, kısa süreli iş seyahatlerinde kullanılan vize türüdür. Ticari vize; iş toplantıları, konferanslar, ticari fuarlar veya iş görüşmeleri gibi ticari amaçlarla gelen ziyaretçilerin ülkeye giriş yapmalarını sağlar.

Kanada Ticari vize sahipleri, Kanada’da en fazla 6 aya kadar kalabilirler, ancak bu süre boyunca ülkede çalışma izni almazlar; yani, doğrudan Kanadalı bir işveren için çalışamazlar.

Kanada Vize Randevusu

Kanada vize başvurusunda bulunurken biyometrik bilgilerinizin (fotoğraf ve parmak izi) alınması gereklidir. Daha önce biyometrik bilgileriniz kayıtlı değilse ya da bilgilerinizin geçerlilik süresi dolduysa, Kanada konsolosluğu tarafından yetkilendirilen vize başvuru merkezinden biyometrik randevu almanız gereklidir. Bu işlemi tamamladıktan sonra Kanada vize randevusu diğer gerekli adımları atmanız gereklidir.

Kanada vize randevu sürecinizi sizin adınıza yöneterek sürecin doğru ilerlemesini sağlıyoruz. Randevu hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kanada Vize Randevusu

Kanada Vize Başvurusu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kanada vizesi kaç günde çıkar?

Kanada vize başvurusunun süresi, başvuru türüne, yoğunluğa ve gerekli evrakların eksiksiz sunulup sunulmadığına bağlı olarak değişebilir. Genellikle ziyaretçi vizesi başvuruları birkaç hafta içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak başvurunuzu yapmadan önce güncel işlem sürelerini kontrol etmek faydalı olacaktır. Onat Vize ile Kanada vize başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz.

Kanada yeşil pasaporta vize istiyor mu?

Evet, Kanada yeşil pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından da vize istemektedir.

Kanada turist vizesi kaç günde çıkar?

Türkiye’den yapılan Kanada turist vizesi başvuruları birkaç hafta içinde sonuçlanabilir. Ancak Kanada turist vize süresi, ek bilgi veya belgelerin talep edilmesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir​.