ONAT VİZE

Almanya Turist Vizesi

Kişisel durumunuza özgü analizlerle Almanya Turist Vizesi Başvuru çözümleri için;

Şimdi İletişime Geçin
Almanya Turist Vizesi

Almanya Turistik Vize Başvurusuyla İlgili Tüm Gereksinimler Tek Merkezde

Farklı Kurumlarda İşlem Takibinden Kurtulun!

Vize

Uzman Danışmanlarımız İle Doğru Vize Başvuru Süreci

Tercüme

Sizin Adınıza Evraklarınızın Çeviri ve Onay Takibi

Sigorta

Kişisel Özel Kapsamlı, Uygun Fiyatlı Sigorta

Rezervasyon

Onaylı Uçak ve Otel Rezervasyonu Seçenekleri

Onat Profesyonel Vize

Tüm Ülkeler için Vize Danışmanlığı

Analiz

Seyahat Amacınıza Göre Doğru Analizinin Yapılması

Hazırlık

Almanya Turist Vizesi Belgelerinin Hazırlanması

Başvuru

Doğru, Eksiksiz Başvuru ve IDATA Randevusunun Alınması

Almanya Turistik Vize Başvurusu Talep ve Onay Süreçlerinde Deneyim ve Tecrübemizden Yararlanmak için;

Hemen Arayın

Turist Vizesi Almanya

Turist vizesi Almanya, çok uzun süre olmamak kaydıyla Almanya’yı seyahat edebileceğiniz bir vize türüdür. Alman turist vizesi başvurusunda bulunurken, Almanya’nın hangi eyaletinde, ne kadar süreyle kalınacağına karar verilmesi gerekir. Finansal ve konaklama belgeleri vize başvurusunda muhakkak sunulmalıdır.

Bu vize başvurusunda, Türkiye’ye geri döneceğinizi kanıtlamak ve önemli hususlardan bir tanesidir. Ayrıca, Turist vize Almanya ile almış olduğunuz vize sürecinde Schengen bölgesindeki ülkeler gezilebilir. Vakit kaybetmeden iletişim bilgilerimizden vize ulaşabilir ve işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Turist Vizesi Almanya
Almanya Turist Vizesi Şartları

Almanya Turist Vizesi Şartları

Almanya turist vizesi şartları sayesinde 180 günlük zaman dilimi içerisinde 90 günü geçmeyecek şekilde Schengen Bölgesinde seyahat edeblirsiniz. Örneğin, Almanya’dan 2 yıllık bir vize aldıysanız Schengen Bölgesindeki ülkelere 4 kez 90 günlük seyahatte bulunabilirsiniz.

Almanya Turist Vizesi için Gerekli Evraklar

Almanya turist vizesi için gerekli evraklar şunlardır;

 • Pasaport
 • 1 adet biometrik fotoğraf (35 mm x 45 mm)
 • Almanya Vize Sistemi üzerinden Online olarak doldurulmuş ve imzalanmış vize başvuru formu
 • Adli Sicil Belgesi
 • Tam Vukuatlı Nüfus Kâğıt Örneği
 • İkametgâh Belgesi
 • Son üç yıl içindeki vizelerinize ait birer adet fotokopi
 • Otel rezervasyonu veya seyahat planına ilişkin belge
 • İkamet ettiğiniz ülkenize geri dönüşünüzün kanıtı (gidiş-dönüş biletlerinin ibrazı, uçak bileti rezervasyonu vb.)
 • Almanya´da kalınacak süredeki masrafların ne şekilde karşılanacağına dair belge, (Örneğin; son 3 aya ait banka hesap cüzdanı, son 3 aya ait maaş bordrosu)
 • Küçükler için (18 yaş altı): Veliler tarafından verilmiş noter tasdikli seyahat izni veya velayet hakkına tek başına sahip olduğuna ilişkin belge (örneğin ebeveynlerin boşanmış olması halinde veya velilerin biri vefat etmiş olması halinde)
 • Almanya’da kaldığınız süre boyunca alabileceğiniz bakım için sosyal yardım da dahil olmak üzere tıbbi, hastane ve gerekirse geri dönüş masraflarını kapsayan “Turist Vizesi” sağlık sigortası
 • Seyahatiniz turisttik, profesyonel, hastanede tedavi görme ya da araştırma çalışması için ise, Almanya’daki kalışınızın amacı ve koşulları ile ilgili belgeler (bir aile üyesi, arkadaş, şirket tarafından davet ibrazı, daha önceden organize edilmiş bir gezi rezervasyonu, eğitim kaydı vb.) gibi evraklar Almanya’ya turist olarak gitmek için gerekli evraklar arasında yer alır.
Almanya Turist Vizesi için Gerekli Evraklar

Onat Almanya Turist Vizesi Başvuru Danışmanlığıyla Tanışın. Kişiye Özel Analiz ile Vize Şansınızı Artırın.

Hemen Arayın
Almanya Turist Vize Başvurusu

Almanya Turist Vize Başvurusu

Almanya seyahatiniz için gerekli vize belgelerini turis vizesi, schengen vizesi, eğitim vizesi, aile birleşimi vb. işlemlerinizi Onat Vize olarak çözüme kavuşturuyoruz. Onat Vize de vize başvurunuz için özel atanan süreç yöneticimizin yardımıyla, Almanya turist vizesi başvurusu işlemlerini prosedüre uygun gerçekleştirerek vizenizin onaylanma ihtimalini arttırıyoruz. Vize süreci boyunca yanınızda olarak hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size destek oluyoruz.

Almanya Turist Vizesi Ücreti

Almanya turist vizesi ücreti başvurduğunuz vize türüne ve ülkede kalış sürenize göre farklılık gösterir. Almanya turist vize ücreti hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Almanya Ziyaretçi Vizesi

Almanya ziyaretçi vizesi, turistik vize gibi aynı şartları kapsamaktadır. Ziyaretçi vizesinin farkı, Almanya’da ikamet eden yakın akraba, arkadaş, sevgili vb. kişilerden davet alınması gerekir. Ziyaret süresi Almanya misafir süresi vizesine göre daha uzun olabilir. Bu süre davet yazısında belirtilmelidir. Ayrıca, Almanya turistik vizesinde olduğu gibi, ziyaretçi vizesi için de finansal ve konaklama belgeleri muhakkak sunulmalıdır. Finansal ve konaklama belgelerin haricinde hazırlanması gereken belgeler için hemen müşteri temsilcilerimizi arayın, güncel bilgilerden yararlanarak vizenizi riske atmayın.

ONAT Vize Danışmanlık Süreci

Almanya Turistik Vize Başvurusu

Hizmet ve Gizlilik Sözleşmesi

Söz verdiğimiz kaliteli hizmeti vadettiğimiz süre içerisinde sunuyoruz. Kalite, bilgi ve belge güvenliği taahhütlerimizi sözleşme ile garanti altına alıyoruz.

Hızlı Analiz ve
Hazırlık

Almanya Turist Vizesi Başvuru işlemlerinizi ve belgelerinizi doğru/hızlı hazırlayarak başvuru sürecinizi hızla tamamlıyoruz.

Yetkin Kurum
Güvencesi

Almanya Turist Vizesi Başvuru işlemlerinizi deneyimli ekibimiz ile kurumsal firma güvencesi ve ayrıcalıkları ile yapıyoruz.