Avustralya Turistik Vizesi İşlemleri

Avustralya Turistik Vizesi İşlemleri

Avustralya turistik vize işlemleri online sistem üzerinden yapılabilmektedir. Vize başvurusunda bulunacak kişiler öncelikle Avustralya İçişleri Bölümü sayfasından (Avustralia Department of Home Affairs) “IMMIACCOUNT” açmaları gerekmektedir. Immiaccount üzerinden hesap açıldıktan sonra işlemler online olarak başlamış olacaktır. Vize talebinden bulunacak kişiler online başvuru sayfalarındaki soruları cevaplamaları ve online formları doldurmaları gerekmektedir.

Form doldurma işlemleri bittikten sonra vize destekleyici belgelerinin sisteme online olarak yüklenmesi gerekmektedir. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra vize ücreti ödeme kısmına geçilir. Vize ücreti online sistem üzerinden (kredi kartı, banka kartı, para transferi v.b.) yatırılacaktır.

Bu işlemler tamamlandıktan sonra konsolosluk tarafınıza bilgilendirici e-posta gönderilecektir. Bilgilendirme e-postasının içeriği; başvuran kişinin özellikleri ve başvurmuş olduğu vize türüne göre değişiklik arz etmektedir.  Son işlem olarak biometri işlemlerinizin tamamlanması gerekmektedir. Biometri işlemleri yetkili firmadan randevu alındıktan sonra İstanbul, Ankara ve Gaziantep şehirlerinde yapılmaktadır.

ONAT Vize ve Danışmanlık Bürosu olarak; Avustralya vize işlemleriniz hakkında siz değerli müşterilerimizi doğru bir şekilde bilgilendiriyoruz. Sizler destekleyici evraklarınızı hazırladıktan sonra dilerseniz ofisimize gelerek teslim edebilir, dilerseniz evraklarını kargo ile gönderebilirsiniz. Daha hızlı hizmet almak istiyorsanız evraklarınızı bilgisayar ortamında taratıp billgi@onatvize.com adresimize gönderebilirsiniz.

Evraklarının bize ulaştıktan sonra tüm kontroller yapılacak ve evraklarınızın durumu hakkında (eksik / yanlış) size bilgi verilecektir. Böylelikle vize işlem süreciniz başlamış olacaktır. Vize başvurunuzun online olarak yapılması, takibi ve biometri randevu işlemleri firmamız tarafından sizin adınıza yapılacaktır.

Diğer sorularınız ve müşteri temsilcimiz ile görüşmek için çağrı merkezi numaramızı arayabilir yada bilgi@onatvize.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Daha hızlı cevap alabilmek için çağrı merkez numaramıza whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçeceklerdir.