fbpx

Uzman Danışmanlardan Hizmet Alın!

Kişiye Özel Analiz Tüm Ülkeler için Başvuru işlemlerinizi Yetkin Kurum Güvencesi ve Kalitesiyle garantileyin. Deneyimli ve uzman danışmanlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdeyiz. Profesyonel Vize Danışmanlığı Hemen Arayın!


Kişiye Özel Analiz ve Danışman İmkanı!

Onat Profesyonel Vize

Tüm Ülkeler için Vize Danışmanlığı

01.Hazırlık

Kişiye ve duruma özel analiz. Uygun yöntem ve gerekli belgelerin tespiti. Evrakların eksiksiz ve usulüne uygun olarak hazırlanması.

02. Başvuru

Uygun merkez ve tarihte randevu. Gerekli evrakların teslimi. Biyometrik İşlemlerin tamamlanması.

03. Onay

Başvuru takibi. Onay Bildirimi. Yetkili merkez veya konsolosluktan vize onaylı pasaport teslimi.

04. İtiraz

Kararın gözden geçirilmesi için konsolosluk veya yetkili merkeze itiraz talebi. İlgili mahkeme veya yetkili kuruma itiraz başvurusu.

Deneyimli ve alanında uzman danışmanlarımız ile

7/24 Hizmetinizdeyiz.

Vize talep ve onay süreçlerinizin doğru ve hızlı işlemesi için her adımda yanınızdayız.

Farklı Kurumlarda İşlem
Takibinden Kurtulun!

Tüm Hizmetler Tek Merkezde

Vize

Kişiye Özel Analiz, Doğru Çözüm

Tercüme

Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, Profesyonel Çeviri

Sigorta

İhtiyacınıza Özel Sigorta Çözümleri

Rezervasyon

Onaylanmış Rezervasyon Seçenekleri

Kişiye Özel Vize İşlemleri

Deneyimli ve Dinamik ekibimizden kaliteli hizmet alın, vize şansınızı yükseltin.

Schengen Vizesi

Planladığınız kısa süreli seyahatleriniz için (90 güne kadar) Schengen Vizesi süreçlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde takip etmekte ve sonuç odaklı hizmet vermekteyiz. Hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ulusal Vize

Ulusal Vize (Uzun D tipi vize; Çalışma, Oturum v.b.) işlemlerinizde uzman danışman personelimiz ile kişisel vize durumunuzu ayrıntılı inceleme sonrasında başvurunuzu ONAT Vize Merkezinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Turistik Vize

En çok tercih edilen vize türlerinden olan, onlarca ülkeye seyahat etmek ve yakınlarınıza ziyarette bulunmak için Turist vizesi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Vize başvuru işlemleri ve prosedürleri için zaman kaybedip yorulmayın, işlemlerinizi biz yapalım siz seyahatinizin keyfini çıkarın.

Aile Birleşimi

Tüm ülkeler için Aile Birleşimi (Eş, evlilik, çocuk, ebebeyn) vize işlemlerinizde detaylı incelemeden sonra evraklarınızın tercüme işlemleri ile birlikte doğru bir şekilde hazırlamakta ve vize danışmanlık konusunda yardımcı olmaktayız.

Öğrenci Vizesi (Erasmus)

Eğitim ve öğretim hayatınız için yurt dışında lisans/doktora eğitiminizi tamamlamak, planlı eğitim programlarına katılmak, Erasmus veya dil becerinizi arttırmak istiyorsanız hemen öğrenci vizesine başvuru yapmalısınız. Onat Vize ile kolay ve hızlı vize başvurusu için hemen bizimle iletişime geçin.

Çalışma Vizesi

Çalışma ve kariyer hayatınızı schengen veya diğer ülkerlerde devam ettirmek veya yeni fırsatlarını değerlendirmek için çalışma vizesine ihtiyacınız bulunmaktadır. Her ülkenin vize koşulları farklılık göstermektedir. Müşteri temsilcilerimizi arayın, vizeyi sizin için kolaylaştıralım.

Profesyonel Hizmet

Deneyimlerimiz ve kurumsal bilgi birikimlerimiz ile işlemlerinizi “Sizin İçin Kolaylaştırıyoruz.”

İhtiyaç Anında Ulaşılabilirlik

İhtiyaç anında kolay ulaşım sağlamak adına hizmet saatlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre esnek olarak planlanmaktadır.

Vize Onay Süreç Yönetimi

ONAT Vize olarak, tüm vize süreçlerini sizin adınıza yürüterek zaman ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Vize Başvurusu Geri Bildirim Sistemi

Vize başvurunuzdan red almanız durumunuzda detaylı bir şekilde itiraz dilekçenizi yazmanızda size yardımcı oluyoruz.

Gizlilik ve Kişisel Bilgi Güvenliği

Yürürlükteki mevzuat ve karşılıklı sözleşme ile tüm süreçler gizliliğinizi ve bilgi güvenliğini sağlayacak şekilde yönetilmektedir.

Vize Danışmanlık İşlemleri

SIK SORULAN SORULAR

 • Schengen veya kısa süreli bir çok vize başvurunuz genellikle 2-3 hafta içinde sonuçlanmaktadır. Ancak uzun süreli D tipi vize işlemler (Çalışma, Aile Birleşimi, Öğrenci) 3 aya kadar zaman almaktadır. Avustralya gibi bazı ülkelerin vize sonuçları ise farklılık göstermektedir.

 • Kısa süreli vize işlemlerinizde banka hesabınızda olması gereken belirli miktar yoktur. Ancak bazı uzun D tipi vize işlemleriniz ve özel vizeler için banka hesabınıza belirli bir miktar para olması gerekmektedir. Örneğin Almanya İş Arama vizesi için aylık 853 Euro bloke hesabınız tanımlanmalıdır. Daha detaylı bilgileri müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

 • İlk kez vize başvuru yapıyorsanız şahsen başvuru yapmalısınız. Ancak daha önce VIS (Visa Information System) sistemine kayıtlı biometri işleminiz var ise bizzat müracaat yapmanıza gerek yoktur. Bu durumda vekalet ile işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

 • Bazı ülkeler için Türkçe evraklar yeterli olmakla birlikte, bir çok ülke için evrakların ingilizce tercümeleri gerekmektedir. Bazı ülkeler ise sadece kendi dillerinde tercüme yapılmasını talep etmektedir.


Tüm Sorularınıza Uzmanlardan Cevap Bulun!

Tüm Aşamalarda Yanınızdayız!

Tercüme İşlemleri

Vize belgelerinizin çevirisini yeminli tercümanlar tarafından uygun fiyat ile kaliteli ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Tüm dünya dillerinde çevirileriniz için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin.

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası vize işlemlerinde gerekli belgelerin başında gelmektedir. Siz değerli müşterilerimizin yurtdışı seyahat sigortasını birçok dilli olarak uygun fiyat ile hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Rezervasyon

Vize işlemleri esnasında gerekli olan uçak rezervasyonlarınızı onaylanmış (confirmed) bir şekilde firmamızdan temin edebilirsiniz. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın, hemen müşteri temsilcilerimizi arayın.

Sizin için Kolaylaştırıyoruz

Vize başvuru işlemlerinizde ki evrak hazırlama, kontrol etme, randevu alma gibi zaman alan ve karışık olan tüm prosedürleri sizin adınıza biz yapıyoruz.

Tüm Aşamalarda Destek Veriyoruz

Vize Başvuru, Hazırlık, Onay, Takip, İtiraz Başvurusu, Seyahat Sağlık Sigortası, Rezervasyon sizin adınıza biz yapıyoruz. Size tam destek sağlıyoruz.

Vize Sürecinde Hep Yanınızdayız

Vize başvuru işlemlerinizin IDATA randevu, VFS Global randevu ile TLS Contact ve BLS randevularınızı sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz.

Güncel Vize Bülteni

Vize işlemleri ile ilgili güncel bilgilere aşağıdaki bültenlerimizden takip edebilirsiniz.

  Profesyonel Danışmanlık

  ONAT

  ONAT Danışmanlık

  Telefon : +90 850 532 6322
  Mail : vize@onatpro.com
  Adres : Meşrutiyet Cad. 5/12 Kızılay Çankaya Ankara